ÜST BANNER

Öldü Sandığı Annesini Esra Erol’da Buldu

Okunma: 7737
Yaşam 16 Eylül 2021 13:44
Videoyu Aç Öldü Sandığı Annesini Esra Erol’da Buldu
A
a

Esra Erol’da bir mucize daha gerçek oldu! Evlatlık olarak verildiği Mersin'de yaşamını sürdüren Elif Yörük 32 yıl sonra ailesini buldu öldü zannettiği annesi canlı yayına bağlandı.

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da bir mucize daha gerçek oldu. 32 yıl önce henüz 5 yaşındayken ağabeyi ile evlatlık verilen Elif Yörük, Esra Erol’da programında annesinin sesini duydu. Öldü zannettiği annesi ile yıllar sonra ilk kez konuşan Elif Hanım, gözyaşlarına boğuldu. O anlar izleyicilere duygusal anlar yaşattı.
 
Öldü Sandığı Annesini Esra Erol’da Buldu
37 yaşındaki Elif Yörük, 5 yaşındayken ağabeyiyle birlikte farklı bir aileye evlatlık verildiğini belirterek Esra Erol'da programına başvurmuştu.
Biyolojik ailesini bulmak için Esra Erol ve ekibinden yardım isteyen Elif Yörük, kendisini büyüten annesi hayattayken onu üzmemek için girişimde bulunmadığını belirtmişti.
Aile bireyleri hakkındaki gerçeklerle Esra Erol'da yüzleşen Yörük, dört farklı kimlik kullanan babasının yasa dışı işlere bulaştığını ve 1995 yılında vefat ettiğini öğrendi.
Elif Yörük, babasının fotoğrafını görünce sadece 'nefret' duygusu hissettiğini belirterek "Keşke onunla yüzleşme şansımız olsaydı" ifadelerini kullandı.
 
Biyolojik Annesi Canlı Yayına Bağlandı
Elif Yörük'ün biyolojik annesi Fatma Hanım da Esra Erol canlı yayınına görüntülü olarak bağlandı. Canlı yayına bağlanan anne, çocuklarının kendisinden kaçırıldığını söyledi.
Öte yandan 32 yıldır ailesini arayan Elif Yörük, öldü zannettiği annesinin yaşadığını öğrendi. Esra Erol'da programına bağlanan anne Fatma Hanım, kocasının kendisine şiddet uygulayarak çocuklarını elinden aldığını ifade etti.
Çocuklarını çok aradığını vurgulayan anne, son evliliğinden iki oğlu ve bir kızı olduğunu belirtti.
Ünlü sunucu Esra Erol ise Elif Yörük'ü biyolojik annesiyle canlı yayında bir araya getirme sözü verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat