Son Dakika
7 Ağustos 2018 12:00
-A +A
Nedim İNCE

Nedim İNCE

2. EDREMİT KİTAP FUARI

Ülkemizde yaşanan birçok kötülüğe inat güzel şeyler de oluyor. Edremit Belediyesi o güzelliklerden birini gerçekleştiriyor önümüzdeki hafta. Karabasanların arasında nefes alacak bir vaha sunuyor; 2. Edremit Kitap Fuarı’nı yaşama geçiriyor 13- 19 Ağustos tarihleri arasında Zeytinli Altınkum Meydanı’nda; Sabahattin Ali’ye saygıyla, minnetle…

Koordinasyon kurulunun duyurusunu paylaşıyorum sizlerle:
“Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Edremit’te “2. Edremit Kitap Fuarı” 13-19 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak.
Edremit Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 2. Edremit Kitap Fuarı bu yıl, Edremit’te büyüyen, okula giden, yapıtlarında Körfez’i ve insanlarını konu eden Sabahattin Ali anısına “Sabahattin Ali Yılı” olarak düzenleniyor.
İlki geçtiğimiz yıl “Ölmez Ağacın Gölgesinde Kitap” sloganıyla yapılan ve yaklaşık 40 bin kitapseverin ziyaret ettiği fuar bu yıl 7 gün sürecek. Fuar, 13 Ağustos Pazartesi günü saat 20.00’de kapılarını kitapseverlere açacak ve 19 Ağustos Pazar günü saat 24.00’de sona erecek.
Edremit Zeytinli Altınkum Meydanı’nda 3300 m2’lik alanda düzenlenecek 2. Edremit Kitap Fuarı 7 gün boyunca saat 18.00 ile 01.00 arasında kitapseverlerle buluşacak.
Fuar boyunca, onlarca söyleşi ve imza gününün yanı sıra, dinletiler ve çocuklara yönelik olarak da masal anlatı programları yapılacak, bölgenin özelliğine uygun özel paneller ve söyleşiler de fuar kapsamında yer alacak.
Fuar boyunca Türkiye’nin çok önemli isimleri ve belediye başkanlarıyla “Sosyal Demokrasi ve Toplumcu Belediyecilikle” ilgili paneller de düzenlenecek.
Edremit Belediyesi kitapseverlerin fuara katılımı kolaylaştırmak için 13-19 Ağustos tarihleri boyunca, Edremit’in bütün mahallelerinden fuar merkezine ring seferleri düzenleyecek.”
15 Ağustos Çarşamba günü 18.00-24.00 saatleri arasında, 2. Edremit Kitap Fuarı’nda kitaplarımla sizleri bekliyor olacağım; kitaplarımı imzalamak, sizlerle söyleşmek için…
Dr. Nedim İnce      
Altınoluk / 07. 08. 2018

Anahtar Kelimeler : 2. EDREMİT KİTAP FUARI,
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!