Son Dakika

MESİAD Tv Yayın Hayatına Başladı

Bölgemizin birçok yatırımında imzası olan MESİAD’ın kentimizin ve sanayicilerimizin sesini daha iyi duyurmak amacıyla kurduğu MESİAD TV yayın hayatına başladı. İlk canlı yayın Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı’nın katılımıyla gerçekleşti.

Genel Hit: 8225 / Yorum: 0 / 4 Kasım 2020 20:18
MESİAD Tv Yayın Hayatına Başladı
-A +A

Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD) 24 saat yayın yapacak MESİAD TV’nin kurulumunu tamamladı. Test yayınlarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren kanalda ilk canlı yayın MESİAD’ı ziyaret eden Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı ve İYİ Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar’ın katılımıyla gerçekleşti.
 
“Kentin Bütün Değerlendirmeleri Bu Televizyonda Yapılacak”
MESİAD TV’yi kentin hizmetine sunmaktan dolayı mutlu olduklarını kaydeden MESİAD Başkanı Hasan Engin, “Çağımız; iletişim ve dijital dönüşüm çağıdır. Doğru ve hızlı iletişimi yakalamak için MESİAD adına bir dijital TV kurmak istedik. Mersin yatırımları, projeleri, sanat, edebiyat ve sosyal alanlardaki bütün değerlendirmeler bu televizyonda yapılacak. Kentimizin kanaat önderleri, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, siyasi parti temsilcilerimiz, STK’larımızı ve iş insanlarımızı zaman zaman konuk ederek kentimize dair her şeyi konuşacağız.  Ulaşım, liman, turizm alanları, sanayi bölgeleri, tarım alanları başta olmak üzere birçok konuda sorunlarımızı dile getirip çözüm önerileri sunacağız.” ifadelerini kullandı.
 
Milletvekili Sıdalı: MESİAD Tv Etkin Roller Üstlenecektir
MESİAD TV’ye yayın hayatında başarılar dileyerek söze başlayan Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı, “Sanayicilerimizin sorunlarını dinlemek için MESİAD’a geldik ancak ziyaretimizin MESİAD TV’nin ilk yayın gününe denk gelmesi ayrı bir onur ve gurur olmuştur. Umarım ayağımız uğurlu gelir. Mersin sanayicileri ve iş insanlarının seslerinin daha iyi duyulması anlamında MESİAD TV etkin roller üstlenecektir. Doğru iletişim hızlı şekilde sağlanması ve gerçeklerin herkes tarafından bilinmesi önemlidir. Bu anlamda MESİAD TV’nin gelecek adına doğru bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Yayın hayatında başarılar diliyor, emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” dedi.
İYİ Parti Mersin İl Başkanı Mehmet Dutar da MESİAD TV’nin kentimiz yararına yayınlara imza atacağına inandığını belirterek yayın hayatında başarılar diledi.
Kanalın yayınları www.mesiad.tv ve www.mesiad.org adreslerinden ve derneğe ait sosyal medya hesaplarından takip edilebiliyor.

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!