Son Dakika

Bu Çalıştayda Kültür ve Turizm Konuşulacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığınca, 2020-2024 döneminde yapılması planlanacak faaliyetlerle ilgili görüş, öneri ve beklentileri belirlemek amacıyla, 'Kültür, Turizm ve Spor Çalıştayı' düzenliyor.

Genel Hit: 7332 / Yorum: 0 / 12 Temmuz 2019 13:32
Bu Çalıştayda Kültür ve Turizm Konuşulacak
-A +A

Çalıştay, Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda 16, 17 ve 18 Temmuz tarihlerinde, 14:00-17:00 saatleri arasında yapılacak. 'Kültür, Turizm ve Spor Çalıştayı'nın ilk gününde Turizm ve Tanıtım Grubu, Dış İlişkiler Grubu, Müze Hizmetleri Grubu ile Kütüphane ve Kültür Yayını Hizmetleri Grubu’nun faaliyetleri ele alınacak. 
İkinci gün kültür, üçüncü gün spor konuşulacak 
Çalıştayın ikinci gününde Kültür-Sanat Grubu ile Tiyatro ve Sinema Grubu, son gününde ise Spor Organizasyonları Grubu ile Spor Tesisleri Grubu’nun faaliyetleri ve projeleri ele alınacak. Çalıştayın açılış kısmında, grup moderatörleri çalıştay akışı hakkında bilgi verecek. 
Her grubun kendi alanlarına ilişkin yaptıkları çalışmalar ile devam eden ve yeni dönemde yapılması planlanan çalışmalar konusunda bilgi vermesinin ardından, çalıştaya katılım sağlayan paydaşlar, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından 2020-2024 döneminde yapılması planlanan faaliyetlere dair görüş, beklenti ve önerilerini dile getirecek. 
Çalıştay, belediye ve ilgili kurumlar arasında işbirliği zeminlerinin karşılıklı raporlanması ile sona erecek. 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Dikkat Çekenler
Son Dakika
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Gazete Manşet

Facebook Twitter
2014 Yeni Mersin Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır!