ÜST BANNER

Belediye Vezneleri Bu Hafta Sonu Açık

Okunma: 7248
Güncel 27 Mayıs 2022 13:35
Videoyu Aç Belediye Vezneleri Bu Hafta Sonu Açık
A
a

Emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin 2022 yılı birinci taksit ödemelerini yasal süresi içinde ödemek isteyen vatandaşlar için bu hafta sonu tüm belediyelerde bulunan vezneler açık tutulacak.

Emlak, ÇTV ve İlan, Reklam Vergilerinin ilk taksitini yatırmak isteyen mükellefler için tüm belediyeler veznelerini bu hafta sonu açık tutacak. 
Emlak ve iş yerlerine ait Çevre Temizlik ile İlan, Reklam Vergilerinin 2022 yılı ilk taksit ödemeleri; 31 Mayıs 2022 Salı günü sona erecek. 
Belediye hizmet binalarında bulunan tahsilat vezneleri; vatandaşların vergi ödemelerini rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için 28 Mayıs Cumartesi ve 29 Mayıs Pazar günü 09.00 ile 16.00 saatleri arasında hizmet verecek.
 
"Online Ödeme Kolaylığı" 
Mükellefler, vergi ödemelerini veznelerden nakit veya kredi kartıyla yapabilecekleri gibi belediyelerin internet adresinde bulunan e-belediye sistemi üzerinden T.C. kimlik numarasını girerek online olarak da gerçekleştirebilecek. 
Vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için ödemelerini son güne bırakmamalarını isteyen belediyeler, veznelerde yoğunluk oluşmaması amacıyla 31 Mayıs 2022 Salı günü sona erecek olan emlak, ÇTV ve ilan, reklam vergileri için tahsilat veznelerini bu hafta sonu açık bulunduracaklarını bildirdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
hava durumu HAVA DURUMU
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat